Zapraszamy na pokaz kulinarny

W najbliższy wtorek, tj. 20 sierpnia wraz ze Stowarzyszeniem Lokalnym Żabi Kraj zapraszamy na pokaz kulinarny, podczas którego managerka Chaty Olimpijczyka Jasia i Helenki – Maria Pietruszka oraz Jakub Szlembarski ze Stowarzyszenia Beskidzki Klub Kulinarny na żywo przygotują dla Państwa tradycyjną wiślańską Żebroczkę. 😀

Pokaz będzie niezwykłym wydarzeniem, ponieważ przepełniony zostanie nie tylko pasją i miłością do gotowania, ale także realną tradycją wiślańską, o której opowie Maria Pietruszka. Będzie regionalnie, tradycyjnie, przepysznie, autentycznie. 😉

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników dobrego jedzenia z Wisły, okolic oraz przyjezdnych i turystów. Dla każdego porcja degustacyjna. 

Pokaz rozpocznie się o godzinie 12:00, na tarasie Chaty!

Będzie to jeden z dwunastu pokazów w ramach zadania “Promocja kuchni regionalnej Cieszyńskiej Krainy” realizowanego w ramach działania “Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy “LEADER” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Celem programu jest wzmocnienie konkurencyjności obszaru oraz jego promocja poprzez między innymi wyeksponowanie produktu regionalnego. W każdej z dwunastu restauracji zaprezentowany będzie charakterystyczny dla danego regionu produkt oraz przygotowanie na jego bazie potrawy.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email